Kto założył/ kto stoi za RTZ ?

Royalty Trade Zone jest spółką stworzoną przez zespół zgranych i uzupełniających się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem osób. Nasze kompetencje skupiają się wokół szeroko pojętych inwestycji, prawa, finansów, informatyki, audytu oraz promocji i marketingu. Posiadamy doświadczenie w pracy zarówno z największymi koncernami jak również indywidualnymi klientami. Jesteśmy tu po to by ułatwić artystom dostęp do środków finansowych a inwestorom do nowego typu aktywów.
W zarządzie spółki znajdują się:

Bartłomiej Tworek (CEO), jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na Kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalnością w Bankowości Inwestycyjnej. Swoją pracę magisterską oraz późniejszą karierę poświęcił alternatywnym niefinansowym formom inwestycji. W swojej dotychczasowej karierze zarządzał projektami inwestycyjnymi (osiedla mieszkaniowe, hotele, biura), prowadził dział rozwoju w grupie kapitałowej działającej w branży budowlano-deweloperskiej oraz zarządzał spółką produkcyjną. W ramach swoich obowiązków odpowiadał za pozyskiwanie finansowania dla projektów inwestycyjnych, eksportowych i badawczo rozwojowych ze środków Unijnych oraz rynku kapitałowego.

Piotr Wasaty (CFO), absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, MBA, CFE, przez wiele lat pracujący jako Dyrektor Finansowy S. A. ZAiKS, w którym zarządzał pionem finansowym oraz inwestycyjnym. W organizacji o sumie kapitalizacji 1,4 mld PLN, zatrudniającej 460 osób, kierował pracą 116-osobowego zespołu trzech departamentów, współpracował ze szczeblem kierowniczym wiodących banków oraz TFI (członkowie zarządu, dyrektorzy pionu), kierował operacjami na rynku FX wraz z zagranicznymi transferami finansowymi do ponad 40 krajów.

Andrzej Rabsztyn (CMO), absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu posiadający szesnaście lat doświadczenia w komunikacji i strategii marketingowej, badaniach rynku, sprzedaży oraz IT. Osoba budująca i zarządzająca specjalistycznymi zespołami (konsulting, sprzedaż i obsługa klienta, mobile, IT), wykładowca akademicki (Wyższa Szkołą Bankowa we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski). Specjalizuje się w wykorzystaniu nowych technologii w komunikacji marketingowej, marketingu efektywnościowym, marketing automation, SaaS oraz wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Adam Pacuski (Head of Legal), absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Radca prawny specjalizujący się między innymi w prawie własności intelektualnej, w tym przede wszystkim w prawie autorskim i prawach pokrewnych. Przez wiele lat związany ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS, gdzie zajmował się m.in. sprawami dotyczącymi utworów muzycznych i audiowizualnych. Aktualnie prowadzący własną kancelarię i współpracujący z Gekko Taxens M. Sobońska-Szylińska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. p. w Warszawie. Prowadzi także wykłady i szkolenia, w tym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Studium Event-Managerów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w zakresie prawa autorskiego i praw pokrewnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *